Oferta MaD Studio

Przygotowania, Ślub, Wesele i Plener – ze swojej strony proponuję Wam uwiecznienie wszystkich tych wydarzeń, ale to od Was zależy co chcecie aby znalazło się w Waszym ślubnym albumie. Wszystkie szczegóły omówimy na wcześniejszym spotkaniu, na którym chętnie wysłucham Waszych oczekiwań, jednocześnie przedstawiając własne propozycje.

Standardowo otrzymujecie płytę DVD na której znajdzie się minimum 180 zdjęć (150 reportaż + 30 plener) obrobionych graficznie oraz „pakiet dokumentacyjny” czyli dodatkowo od 800 do nawet 1500 fotografii poddanych ogólnej korekcie. Do wyboru płyty DVD lub karta USB – ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości oraz zmniejszonymi do oglądania na komputerze bądź odtwarzaczu DVD, ok. 120 odbitek z reportażu i 30 z pleneru w formacie 15×21.

Opcją dodatkową może być wykonanie fotoalbumu/fotoksiążki, ale to kwestia do osobnego omówienia, bowiem jej wartość zależy od bardzo wielu czynników, m.in. od rozmiaru, rodzaju okładki, ilości stron itp.

Termin realizacji nie powinien przekroczyć 30 dni od dnia ostatniej sesji (zazwyczaj jest to Plener).

Zajmuję się nie tylko fotografią ślubną, przyjmuję także zlecenia uwiecznienia uroczystości takich jak chrzty, sesje rodzinne oraz inne ważne wydarzenia. Oferuję sesje zdjęciowe całej rodziny lub osób indywidualnych.

Mieszkam w Żyrardowie, ale pracuję w zasadzie na terenie całego województwa, w Warszawie, Mszczonowie, Grodzisku Mazowieckim, Płocku, Pruszkowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Sochaczewie czy Legionowie, ale nie jest dla mnie problemem dojechanie w  żadne miejsce w Polsce – wszystko jest kwestią do ustalenia.

UWAGA, dojazd na terenie Mazowsza i województwa łódzkiego – GRATIS!

Zapraszam do współpracy!
Dominik Majewski